valentino diena anykščiai SPA

Valentino diena su SPA Anykščiuose 84 €! ?⭐⭐⭐⭐

Romantiška Valentino diena Anykščiuose ⭐⭐⭐⭐ SPA viešbutyje.

Dieną galėsite pasivaikščioti Lajų taku, pamatyti Puntuką ir aplankyti muziejus. O vakare viešbutyje pasimėgauti SPA procedūromis, baseinu ar sauna.

Valentino diena Anykščiuose

  • Sklando kalbos, jog Anykščių vardas kilo paprasčiausiai stebint apylinkės vandenis. Manoma, jog lietuviai nuo kalvų ir kalnelų žiūrėdavę į Rubikių ežerą ir sakydavę: „Visai kaip delnas“, na o pažvelgę į iš ežero ištekantį upelį, kurio vaga priminė delno nykštį, aiktelėdavo „O, nykštys“. Šitaip upė gavo Anykštos vardą, o miestelis- Anykščių.
  • Lajų takas – 2015 m. rugpjūčio 7 d. atidarytas unikalus takas, skirtas pasivaikščioti medžių viršūnėmis. Takas medžių lajomis vingiuoja 300 metrų, tako pabaigoje yra 35 metrų bokštas, nuo kurio galite apžiūrėti Anykščių šilelį.
  • Puntuko akmuo – antrasis pagal dydį riedulys Lietuvoje, stūkso 6 km į pietus nuo Anykščių, Anykščių šilelio kraštovaizdžio draustinyje, netoli Šventosios. Tai gamtos, mitologijos ir istorijos paminklas, geologiniu gamtos paminklu paskelbtas 2000 m.

Viešbutis

  • Keturių žvaigždučių viešbutis „SPA Vilnius Anykščiai“ įsikūręs ramioje Anykščių šilelio vietoje, netoli Šventosios upės. Svečiams čia siūloma naudotis visame pastate veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu bei nemokamai apsilankyti mineraliniu vandeniu pripildytame vidaus baseine, saunoje ir sūkurinėje vonioje.
  • Visuose numeriuose ir studijose, kur gausu saulės šviesos, rasite interaktyvius LCD televizorius, balkonus, mini barus, vonios kambarius su erdviomis dušo kabinomis, plaukų džiovintuvais, nemokamų higienos reikmenų rinkiniais, chalatais bei šlepetėmis, seifus ir rašomuosius stalus.
  • Už 3 km nuo „SPA Vilnius Anykščiai“ yra miesto centras, už 3,4 km – Siaurasis geležinkelis, už 4,5 km – Laimės žiburys, o už 10 km – žirgynas.
  • Už papildomą mokestį viešnagės metu galėsite pasilepinti įvairiais masažais ir grožio bei sveikatingumo procedūromis, tarp kurių – vandens procedūros vaikams, nėščiosioms ir poroms. Automobilius pasistatysite nemokamoje nuosavoje aikštelėje.
  • „SPA Vilnius Anykščiai“ restorano su terasa specializacija – europietiški valgiai. Čia siūloma vietoje iškepta šviežia duona, bandelės ir pyragai. Pageidaujantiems svečiams ruošiami dietiniai valgiai.
  • Įskaičiuoti nuostabūs pusryčiai.

 

Dvivietį numerį su galimybe naudotis SPA tik už 84 € galite užsisakyti čia! 

 

Valentino diena SPA Anykščiai