pigi kelionė i paryžių eifelio bokštas

Kelionė į Paryžių DVIEMS- tik 95 €! ✈?⭐⭐

Pigi kelionė į Paryžių DVIEMS sausio 10-13 dienomis. Kelionės kaina asmeniui tik 95 €!

Paryžius – meilės miestas. Jame netrūksta romantikos, meno, architektūros stebuklų, muziejų, parkų. Jis taip taip pat garsėja ir savo kainomis… tačiau tikrai yra vietų, kurias aplankyti galima nemokamai! Pavyzdžiui:

  • Triumfo arka. Ji pastatyta siekiant pagerbti visus kovojusius už Prancūziją. Apačioje yra nežinomo kario kapas, o ant arkos sienų išvardinti visi karai ir generolų vardai. (Adresas 150 Av. des Champs-Élysées)
  • Eliziejaus laukai. Alėja, kurią verta pamatyti. Į ją paprasta patekti einant nuo Triumfo arkos, nes pastaroji įsikūrusi Eliziejaus laukų pakraštyje. (Adresas Av. des Champs-Élysées)
  • Eifelio bokštas. Taip, pakilimas į viršų kainuoja, tačiau nemokamai galima apeiti aplinkui ir pasidaryti įspūdingų nuotraukų! (Adresas Avenue Pierre Loti)
  • Marso laukai yra šalia Eifelio bokšto. Ši vieta puikiai tinka piknikams ir romantiškiems pasimatymams, juk vakare būtent iš čia geriausiai matomas apšviestas Eifelio bokštas. (Adresas 7 Rue du Champ de Mars)
  • Jėzaus Širdies Bazilika. Įspūdingas statinys esantis ant Monmartro kalvos, todėl iš čia matosi Paryžiaus panorama. (Adresas 35 Rue du Chevalier de la Barre)
  • Monmartras – Paryžiaus meno centras. Žavių gatvelių, mažų kavinukių rajonas. Čia taip pat pamatysite Mulen ružo kabareto malūną, kurio naktį apšviesto nepastebėti neįmanoma.
  • Notre Dame katedra. Tikriausiai žymiausia Paryžiaus katedra. (Adresas 6 Parvis Notre-Dame – Pl. Jean-Paul II)
  • Luvro muziejus tai buvę Prancūzijos karalių rūmai. Įėjimas mokamas, tačiau tikrai verta ateiti apsižvalgyti, pamatyti aikštę, pasivaikščioti šalia esančiame parke. (Adresas Musée du Louvre, 75001 Paris)

Akivaizdu, Paryžiuje irgi galima apsisukti pigiai. Tačiau verta kišenėje palikti kelis eurus ir pusryčiams paragauti šviežių garuojančių kruasanų. Tokių nerasite niekur kitur, tik Prancūzijoje!

Linkime saugios kelionės, daug įspūdžių ir skanių kruasanų!

 

Skrydis į Paryžių sausio 10 dieną su aviakompanija Wizzair užsisakant šiandien kainuos tik 21.59 €!

 

pigus skrydis i paryziu

 

Skrydis į Vilnių sausio 13 dieną su aviakompanija Ryanair kainuos tik 16.99 €!

 

pigus skrydis i vilniu

 

Taip pat nebrangiai galite užsisakyti dvivietį kambarį ⭐⭐ viešbutyje, esančiame Paryžiaus centre. Viešbutis yra netoli metro stoties, todėl bus lengvas susisiekimas su visais miesto lankytinais objektais. 3 naktys kainuoja 111 € dviem asmenims!

 

pigus viesbutis paryziuje