pigi kelionė į brussels

Pigi kelionė į Briuselį – tik 105 €! ✈?⭐⭐

Pigi kelionė į Briuselį sausio 22-26 dienomis asmeniui TIK 105 € su skrydžiu pirmyn ir atgal bei apgyvendinimu ⭐⭐ viešbutyje Briuselio centre! 

 

Nepraleisk progos paragauti tikrų belgiškų vaflių ir tikriausiai skaniausio pasaulyje belgiško šokolado!

belgiškas šokoladas   belgiški vafliai

Briuselyje yra ne tik ką paragauti, bet ir ką pamatyti.

  • Pavyzdžiui, lankomiausia miesto vieta laikoma didžioji aikštė, kurioje yra ir miesto rotušė. Nuo XI a. aikštėje vykdavo turgus. Visi namai XVII a. prancūzų apgulties metu buvo sugriauti, tačiau vėliau atstatyti.  (Adresas Grand-Place, 1000 Brussels)

 briuselio didžioji aikštė   briuselio katedra

  • Kaip gi be skulptūros „Besišlapinantis berniukas“. Kalbama, kad ši maža skulptūra vaizduoja valstybės karinę narsą. Berniukas yra XII a. kunigaikščio sūnus, kuris šlapinosi prie medžio mūšio metu. Pasak kitos legendos, kadaise berniukas išgelbėjo miestą – iš baimės nusišlapinęs jis užgesino gaisrą. Ši skulptūra jau turi ir savo tradiciją – ypatingų švenčių metu berniuko skulptūra aprengiama Elvio Preslio ar Mocarto drabužėliais, o kartais kitų šalių vadovai atvažiuodami dovanoja berniukui kostiumus su tautiniais motyvais. (Adresas Rue du Chene ir rue de l’Etuve kampas)

besišlapinantis berniukas briuselis  besislapinantis-berniukas-2  besislapinantis-berniukas-3

  • Europos miniatiūrų parke yra daugiau nei 300 žymiausių Europos pastatų sumažintų 1:25 masteliu. Didžiausias parko statinys yra 13 metrų aukščio Eifelio bokštas. O šalia parko yra Atomium – 165 mlrd. kartų padidintas geležies atomas. 1958 metais pastatytas Atomiumas simbolizavo technikos progresą. (Adresas Avenue de l’Atomium)

atomium belgija  atomium naktį

  • Penkiasdešimtmečio parke (Cinquantenaire) yra Triumfo arka ir du parodų paviljonai. Parko apsupti rūmai buvo pastatyti siekiant paminėti Belgijos nepriklausomybės 50 metų jubiliejų. (Adresas Parc du Cinquantenaire)

penkiasdešimtmečio parkas

Į Briuselį taip pat verta važiuoti ir aplankyti:

  • Karaliaus rūmus, kurie yra oficiali monarchų būstinė. (Adresas Place des Palais)
  • Parlamento kvartalą. Modernių pastatų komplekse įsikūrusi viena iš Europos parlamento būstinių. (Adresas Rue Wiertz/Wiertzstraat 60)
  • Belgijos karališkąjį dailės muziejų. Vienoje muziejaus dalyje eksponuojami flamandų dailės kūriniai, o kitoje yra modernusis meno muziejus, kurio kolekcijos išdėstytos per 8 aukštus. (Adresas Rue du Musée / Museumstraat 9)
  • Ir desertui – kakavos ir šokolado muziejų, kuriame susipažinsite su šokolado istorija, gaminimo procesu, o svarbiausia galėsite paragauti įvairių šokolado rūšių! (Adresas Rue de la Tête d’or 9)

Linkime smagios ir „skanios“ kelionės!

 

Skrydis pirmyn ir atgal sausio 22-26 dienomis asmeniui kainuos 29.98 €!   Spausti čia 

pigus skrydis į Briuselį

pigus skrydis į Vilnių iš Briuselio

 

4 parų nakvynė ⭐⭐ viešbutyje Briuselio centre dviviečiame kambaryje kainuos 180 €!   Spausti čia

pigus viešbutis briuselyje