pigios kelionės

Apie mus

Pigios Kelionės

Šioje svetainėje skelbiame pigių kelionių pasiūlymus. Mes nesame kelionių agentūra ir bilietų neparduodame. Mes esame kelionių entuziastai ir mielai dalinamės kelionių pasiūlymais. Kelionių ieškome „kaip sau“, t.y. bendra suma turi būti palyginus nedidelė, bet tuo pačiu neturi būti aukojamas komfortas. Pavyzdžiui, renkantis viešbutį geriau primokėti 10 eurų ir gyventi atskirame kambaryje, nei rinktis patį pigiausią variantą ir užsisakyti lovą 20 vietų bendrame kambaryje. Visos mūsų siūlomos pigios kelionės yra savarankiškos – be gidų, be suplanuotų ekskursijų ir be didelių žmonių grupių. Mes patys taip keliaujame ir kitaip kelionių neįsivaizduojame. Taip yra geriausia!

Keliauti savarankiškai daug smagiau

Taip, gidas papasakotų miesto ar vietovės istoriją, įdomius faktus… bet mes ir patys skaityti mokame! Prieš kur nors važiuodamas internete paskaityk apie kelionės tikslą. Informaciją galėsi atsirinkti pagal savo pomėgius. Net nebūtina skaityti iš anksto: nusipirk kelionių knygą ir paskaityk ją „pakeliui“, juk nereitai kelionė lėktuvu ar traukiniu trunka mažiausiai 2 valandas. Gali paskaityti „vietoje“: šiais laikais beveik visi turi išmaniuosius telefonus, o kavinės, pagrindinės miesto aikštės ir viešbučiai siūlo nemokamą priėjimą prie interneto, todėl gali čia pat pasidomėti konkrečiu objektu. O gali neskaityti visai! Gal tau net neįdomu. Gal nori tiesiog pasivaikščioti senamiesčio gatvėmis ar gulėti ant balto smėlio. Tavo valia!

Taip, gidas parodys kelią iki objektų ar viešbučio… bet, žinok, žemėlapius skaityti visai nesudėtinga! Žemėlapiu gali pasirūpinti iš anksto ir jį išstudijuoti. Jei nespėjai ar nenorėjai, ne bėda: beveik visose stotyse ar oro uostose yra informacijos punktai, kuriuose žemėlapius dalina nemokamai. Jei ne, šalia būtinai bus spaudos kioskas, kuriame jį įsigysi už viso labo porą eurų. Jei nenori ilgai sukti galvą aiškindamasis ženklus, jau minėtieji išmanieji telefonai, nemokamas WiFi ir „Google maps“ taps geriausiais tavo pagalbininkais! Galų gale visai nebūtina visada žinoti kelią: neretai tiesiog vaikštinėdamas „kur akys mato“ atrandi gražių ir įdomių vietų, apie kurias net nežinojai. Galų gale, paklausk kelio praeivių, gal net susipažinsi su įdomiais žmonėmis, kuriems su tavimi pakeliui. Daryk, kaip tik nori!

Kelionės Laisvė

Taip, kelionių organizatoriai suplanuoja kelionę už tave nuo A iki Z… tačiau tai reiškia, kad turėsi laikytis kažkieno sugalvoto grafiko ir tempo, kelias dienas ar savaites matyti tuos pačius žmones, eiti vorele ir žiūrėti tiems žmonėms į nugaras, kad užsižiopsojęs į kokį architektūros stebuklą neatsiliktum nuo grupės… Tai ir yra svarbiausias savarankiškos pigios kelionės privalumas – tu esi LAISVAS. Gali pats nuspręsti kur tau eiti ir ką žiūrėti, kelintą valandą keltis ir kiek laiko pusryčiauti, eiti toliau gatve ar prisėsti lauko kavinukėje ir pailsėti. Gali net keisti planus priklausomai nuo aplinkybių. Savo kelionę reguliuoji pats!

Keliauk! Bandyk! Tobulėk!

Ne viskas iš karto gali pavykti. Gali nuklįsti nuo kelio ar nespėti į traukinį. Na ir kas? Tai yra dar viena patirtis ir pamoka. Kartą radęs sprendimą, kitą kartą žinosi kaip elgtis, kad į tokias situacijas nepatektum arba kaip iš jų išsisukti. Užtat kiek istorijų sukursi, kiek daug turėsi papasakoti, kiek daug išmoksi. Savarankiškos kelionės moko, akivaizdu, savarankiškumo, moko išlaikyti šaltus nervus ir mėgautis akimirka.

Keliauk! Bandyk! Tobulėk!